Відбулась прем’єра соціального перфомансу «Люди – не звірі»


IMG_6586

 

7 жовтня в ТРЦ «Голівуд» (м. Чернігів) відбулася прем’єра соціального перфомансу «Люди – не звірі». Показ перфомансу реалізовано у рамках проєкту «Кроки до безпечної громади: протидія булінгу у молодіжному середовищі / Steps to safe community: bulling prevention in the youth environment», який реалізується ГО «Чернігів Європейський» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Генеральний партнер проєкту – Національний університет «Чернігівська політехніка».

20211007_093629

Разом із небайдужими жителями міста ми провели уявні паралелі між світом тварин і світом людей. У світі тварин існує правило: “виживає сильніший”. Усе життя тварин зводиться до пошуку їжі, продовження роду та боротьби за виживання. Принципова різниця між світом тварин і світом людей полягає в тому, що людям притаманні співчуття, емпатія, толерантність та доброта. Але чомусь тваринні закони досі живуть у людському суспільстві… Тільки у наших руках змінити ситуацію! Глядачі активно долучилися до дискусії та обговорення, ініційованого тренером-модератором проєкту Мариною Захаріною.

20211007_094116

Режисерка соціального перформансу: Мирослава Витриховська. Акторами перфомансу є здобувачі вищої освіти спеціальності «Соціальна робота»: Павло Клименко, Артур Чернявський, Вікторія Бачурна, Аліса Васильєва, Бажена Кухоть, Роман Бей, спеціальності «Фітнес та рекреаційні технології»: Микита Гурбик та спеціальності «Маркетинг»: Артем Селивон, Дмитрій Бузюн, Марія Карташ, Ірина Попова, Вікторія Немчик, Катерина Артеменко, Єлизавета Надточій. Звукорежисерка: Ірина Чалкова, здобувачка вищої освіти спеціальності «Соціальна робота».

прем'єра-7.10

Команда проєкту – члени ГО «Чернігів Європейський»: Тетяна Децюк, координаторка проєкту, а також Марина Захаріна, Катерина Максьом, Анна Вербицька.

Незабаром відбудеться презентація настільної профілактичної гри «Danger in Jungles» та соціального перфомансу «Люди – не звірі» для лідерів учнівського самоврядування, а також соціальних педагогів і психологів шкіл м. Чернігова в Національному університеті «Чернігівська політехніка». Учасники презентації та ігрового турніру зможуть отримати настільну гру в подарунок для проведення профілактичних заходів у школі. Зацікавлених соціальних педагогів та психологів шкіл просимо звертатися до координарки проєкту: Тетяна Децюк, тел. 0933982164.

20211007_091457

Заходи реалізовується у межах проєкту «Кроки до безпечної громади: протидія булінгу у молодіжному середовищі / Steps to safe community: bulling prevention in the youth environment», який реалізується ГО «Чернігів Європейський» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

20211007_091937

Довідково: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).  Програма ООН із відновлення та розбудови миру забезпечує пріоритетні потреби на сході України ще з початку збройного конфлікту навесні 2014 року. Програма спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку відбудови економіки постраждалих від конфлікту громад і реалізацію реформ децентралізації влади та охорони здоров’я на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Детальніше про програму: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/recovery-and-peacebuilding.html

#UNRPP

#люди_не_звірі

#Steps_to_safe_community

#ChePolytech

Фото: ГО «Чернігів Європейський».