Комунікація є ключовим елементом для розвитку громад і побудови партнерських відносин між різними зацікавленими сторонами. Саме тому в межах воркшопів «Розвиток людського капіталу: ефективна комунікація з місцевим бізнесом в громадах» ми зосередилися на формуванні у представників Робочих груп із громадської безпеки та відновлення навичок, необхідних для успішної взаємодії з місцевим бізнесом та громадськістю.

Основні питання, які розглянули під час воркшопів:

🔹 Поняття «ефективна комунікація»: як досягати результату в діалозі;

🔹 Особливості комунікації з місцевим бізнесом: побудова довіри та взаємовигідних партнерств;

🔹 Внутрішня комунікація в Робочій групі із громадської безпеки та відновлення: як ефективно працювати в команді;

🔹 Кризові комунікації: як правильно діяти в складних ситуаціях;

🔹 Взаємодія з громадськістю через прямі контакти та медіа.

У результаті участі у воркшопі учасники та учасниці отримали не лише теоретичні знання, а й можливість попрактикувати навички:

✔ Створення стратегії комунікації з бізнесом та громадами;

✔ Використання сучасних інструментів комунікації для різних цільових аудиторій.

Представники/-ці Робочих груп із громадської безпеки та відновлення Чернігівської, Іванівської, Михайло-Коцюбинської, Ріпкинської, Прилуцької та Ніжинської громад активно долучилися до обговорень, ділилися власним досвідом і напрацюваннями.

Провела воркшопи тренерка воркшопу Марина Захаріна, кандидат філософських наук, доцент, робивши акцент на практичних аспектах комунікації, реальних викликах і шляхах їх подолання.

🔹Чому це важливо? Розвиток комунікаційних навичок є основою для створення сильних і згуртованих громад. Спільна робота бізнесу, влади та громадських ініціатив здатна забезпечити стабільність і процвітання регіону, навіть у складних умовах. Разом ми створюємо потужні платформи для змін, які працюють на благо кожного мешканця наших громад!

🔵Заходи проведено в межах ініціативи «Розбудова Мережі робочих груп із громадської безпеки та відновлення у семи територіальних громадах Чернігівщини», яку впроваджує ГО «Чернігів Європейський» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

📷Світлини належать робочим групам цільових громад проєкту.